Solec Zdrój

Solec Zdrój uzdrowisko nizinne położone  25 km od Buska. Zawartość siarkowodoru (popularnej siarki) w wodach mineralnych wynosi 100mg/l i pod tym względem Solec zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich uzdrowisk. Uzdrowisko posiada rozległy park zdrojowy z atrakcyjnym drzewostanem. Baseny, sauny, komfortowe pokoje, znakomite jedzenie sprawiają, ż...

Solec Zdrój uzdrowisko nizinne położone  25 km od Buska. Zawartość siarkowodoru (popularnej siarki) w wodach mineralnych wynosi 100mg/l i pod tym względem Solec zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich uzdrowisk. Uzdrowisko posiada rozległy park zdrojowy z atrakcyjnym drzewostanem. Baseny, sauny, komfortowe pokoje, znakomite jedzenie sprawiają, że jest to miejsce doskonałe do wypoczynku i regeneracji organizmu.

Więcej

Solec Zdrój Jest 2 ofert.

 • W bezpośrednim sąsiedztwie Basenów Mineralnych powstał najnowocześniejszy w regionie czterogwiazdkowy hotel, należący do sieci "Malinowe Hotele". Mineralny Raj**** położony w pięknej parkowej scenerii, z własnym ogrodem z miejscami do wypoczynku oraz zewnętrznym jacuzzi.  W hotelu dwie windy oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
  Ręcznik basenowy można wypożyczyć przy każdym wejściu na baseny mineralne gdzie znajduje się oddzielne stanowisko do obsługi gości hotelowych. Przejście na teren Basenów Mineralnych łącznikiem.
  Zobacz też:
  Malinowy Zdrój

  2 Recenzje
 • Malinowy Zdrój ***   to komfortowy, trzypiętrowy obiekt o wysokim standardzie, są windy.
  Hotel posiada 105 pokoi:
  * pokoje 1-osob.   pokoje 2-osob.
  * apartamenty
  Pokoje wyposażone są m.in. w:
  *  TV (z dostępem do kanałów kodowanych m.in. Canal+),  Internet
  *  Suszarkę do włosów,  Szlafroki i ręczniki
  *  Telefon,  Sejf
  Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę, TV - SAT, radio, telefon, łącze internetowe, mini lodówkę , sejf oraz balkon. Z każdego balkonu rozciąga się wspaniały widok na Zalew Solecki lub Park Zdrojowy.
  Mając na uwadze komfort gości, strefa lecznicza, rekreacyjna oraz centrum SPA znajdują się w tym samym budynku co część hotelowa. KRYTY BASEN

  Zobacz też:
  Malinowy Raj

  2 Recenzje