Lucky Kupele

Super baseny termalne , narty... Uzdrowisko Lucky leży  w górskiej dolinie, skierowanej na południe pod zboczem Choczy, na wysokości 621 m. n.p.m. Baseny termalne 32 - 38st. Woda mineralna ze źródeł HGL – 3 i BJ – 101 (Walentyna) jest wykorzystywana we wszystkich basenach i kąpielach indywidualnych. Jednocześnie nadaje się do picia i jest dostęp...

Super baseny termalne , narty... Uzdrowisko Lucky leży  w górskiej dolinie, skierowanej na południe pod zboczem Choczy, na wysokości 621 m. n.p.m. Baseny termalne 32 - 38st. Woda mineralna ze źródeł HGL – 3 i BJ – 101 (Walentyna) jest wykorzystywana we wszystkich basenach i kąpielach indywidualnych. Jednocześnie nadaje się do picia i jest dostępna nie tylko dla gości uzdrowiska, lecz również dla wszystkich odwiedzających.
Naturalne, mineralne wody lecznicze zalecane są do leczenia chorób ginekologicznych, układu mięśniowo-kostnego, kręgosłupa i dolegliwości neurologicznych. 

Więcej

Lucky Kupele Jest 3 ofert.

 • Komfortowy hotel Chocz położony w centrum uzdrowiska w pobliżu zewnętrznych basenów termalnych.Wygodnie urządzone pokoje 1, 2 osobowe i apartamenty.
  Decydującym czynnikiem w kompleksowej kuracji uzdrowiskowej jest termalna woda mineralna ze źródła Walentyna o temperaturze 32 °C i woda termalna ze źródła HGL-3 o temperaturze 37 °C, w naturalnej formie wykorzystywana w basenach oraz we wszystkich kąpielach indywidualnych.
  Wskazania i leczenie: choroby dróg pokarmowych, zaburzenia przemiany materii, choroby dróg oddechowych z wyjątkiem gruźlicy, choroby neurologiczne, schorzenia układu ruchowego - kręgosłup, zwyrodnienia...., choroby kobiece, choroby onkologiczne, schorzenia cywilizacyjne

 • Pensjonat Adam położony jest w centrum uzdrowiska w parku zdrojowym, dysponuje pokojami 2 i 1 osobowymi  z łazienkami, pokoje wyposażone są w lodówki,TV,telefon. internet. Wyżywienie i zabiegi  w odległości 250 m przy hotelu Chocz.Zewnętrzny basen termalny w odległości  200 m

  1 Recenzje
 • Pensjonat Liptov*** położony jest w centrum parku zdrojowego,połączony jest z budynkiem balneoterapii gdzie wykonywane są zabiegi. Pensjonat po kapitalnym remoncie dysponuje pokojami 1, 2 osobowymi oraz apartamentami, wszystkie mają łazienki, wyposażone są w lodówki, telefony, TV, podłączenie do internetu. Pokoje w obiekcie bez balkonów.
  Pensjonat nie akceptuje zwierząt.