Hajduszoboszlo

Hajduszoboszlo to znana  w Europie miejscowość wakacyjna położona we wschodniej części Węgier , przyciąga nie tylko tych, którzy chcą wyzdrowieć. Rozciągające się na 30 h zieleni kąpielisko odkryte czynne jest od 1-go maja do 30 września a baseny zewnętrzne z termalną wodą leczniczą cały rok. Każdego roku setki tysięcy wczasowiczów znajduje orze...

Hajduszoboszlo to znana  w Europie miejscowość wakacyjna położona we wschodniej części Węgier , przyciąga nie tylko tych, którzy chcą wyzdrowieć. Rozciągające się na 30 h zieleni kąpielisko odkryte czynne jest od 1-go maja do 30 września a baseny zewnętrzne z termalną wodą leczniczą cały rok. Każdego roku setki tysięcy wczasowiczów znajduje orzeźwienie w 13 basenach ,wśród których są baseny z wodą leczniczą siarkową, sztuczne fale, basen z bąbelkami, brodziki i inne atrakcje.
W ramach Projektu Széchenyego w 2002 roku infrastruktura kąpieliska plażowego została całkowicie wyremontowana oraz powstały nowe baseny, które pod względem systemu wymiany i czyszczenia wody w pełni odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.
Prawdziwą jednak sensację stanowi tzw. "śródziemnomorski brzeg morza"/ 6200 m powierzchni wody - jest największym wybudowanym basenem Europy Środkowej. Ten olbrzymi, stopniowo zagłębiający się, poruszany falami basen oddzielony jest od stawu sztuczną groblą, a jego efektowny wygląd uatrakcyjnia jeszcze statek piracki i latarnia morska. Piaszczysty brzeg oraz stojące palmy do złudzenia przypominają brzeg morski. Mamy nadzieję, że ta śródziemnomorska plaża stanie się symbolem kąpieliska w Hajduszoboszlo. Znajdujące się na terenie kąpieliska odkrytego centrum sportowe zaprasza miłośników aktywnej rozrywki na boiska siatkówki plażowej, streetball, tenisa kopanego

Więcej

Hajduszoboszlo Jest 3 ofert.

 • Hotel Aqua Sol****przy głównym deptaku,połączony z kąpieliskiem leczniczym, plażowym i Aqua Palace tunelem krytym. W obiekcie  klimatyzowana restauracja, drink bar, Wellness (jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, solarium, siłownia). Goście korzystają bezpłatnie z kompleksu kąpieliska: 13 basenów odkrytych, między innymi z wodą leczniczą, 9 wodnych zjeżdżalni, piaszczysta plaża, drzewa palmowe, statek oraz latarnia morska; oraz z Aqua Palace. Pałac wodny składa się z 20 basenów, urządzonych w stylu różnych epok i klimatów: basen w jaskini lodowej, kinowy, z wodami termalnymi Pava, tropikalny, w stylu rzymskim, z wodą morską, w jaskini, basen a la Ganges.  Kompleksie dla rodzin z dziećmi  : basen dla mamy z dzieckiem, pływacki dla niemowląt, wirówka, rodzinny z figurami zwierząt, zjeżdżalnie dla niemowląt i dzieci, pokój rekreacyjny, pokój do przewijania, plac zabaw.

  Pokoje:
  standard 20m2, możliwość 1 dostawki, z balkonem
  standard-pokój z łóżkiem piętrowym 20m2 , z balkonem, dla rodziny 2+2
  standard-duży pokój 25m2 , możliwość 3 dostawek, bez balkonu
  apartament 35m2, sypialnia i pokój dzienny (z rozkładaną kanapa) połączone  drzwiami,  dla rodziny 2+2 lub 3+1, balkon
  prezydencki suite 38m2, sypialnia i pokój dzienny z jakuzzi, dla 2 osób, bez balkonu
  W cenie wejścia do  Aqua Palace (wejścia codziennie z wyjątkiem dnia wyjazdu).

  3 Recenzje
 • Hotel Beke***po całkowitej renowacji, do kąpieliska termalnego miejskiego ok. 200 m. Hotel posiada restaurację, kawiarnię, drink bar, parking, centrum lecznicze. Hotel posiada własny kompleks 5 basenów, 3 kryte: termalny, basen zabaw i rekreacyjny oraz 2 baseny zewnętrzne: termalny czynny cały rok oraz olimpijski czynny latem ,goście mogą korzystać z centrum wellness i "Świat Sauny" infra-sauna, komora aromatyczna, plenerowa log sauna zanurzenie z basenem, za dopłatą możliwość skorzystania z różnych masaży spa (szwedzki masaż, masaż kosmetyczny limfatyczny, Shi Tao, masaż skały lawy, masaż tajski, masaż miodowy). Wszystkie pokoje posiadają balkon, klimatyzację, telewizor LCD, telefon, mini bar, suszarka, łazienka z prysznicem lub wanną. Hotel posiada 2 budynki.

  W budynku głównym znajduje się:
  •  155 pokoi 2 osob. 18-22 m2 (w 50 pokojach istnieje możliwość 1 dostawki dla dziecka do 18 lat)
  •  21 pokoi 1 osob. 12-14 m2
  •  28 apart. 36-40 m2 (sypialni i pokój dzienny z  kanapą, dla max 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 18 lat)

  Budynek apartamentowy:
  •   Junior, 23-26 m2 składa się z sypialni, łazienki i aneksu kuchennego, dla max 2os.
  •  17 apart. Family 45-60 m2 (sypialnia, pokój dzienny z  kanapą i aneksem kuch., dla max 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 18 lat)
  •  2 apartamenty Premium 75-80 m2 (składa się z 2 sypialni + pokój dzienny z rozkładaną kanapą i aneksem kuchennym, dla max 4 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat)

  2 Recenzje
 • Hotel Thermal***  znajduje się obok wejścia na kąpielisko termalne, dysponuje  117 pokojami, w tym 105 dwuosobowych (w 15 możliwa dostawka), 3 apartamenty, 6 familijnych. Wszystkie pokoje mają klimatyzacje, telefon, minibar, internet, TV, sejf, szlafroki, łazienkę z prysznicem (wanna tylko w 3 pokojach), balkon francuski (część pokoi z normalnym balkonem).