Bojnice

Bojnice Kupele - znane z siarkowo-wapiennych wód termalnych, położone są w środkowej Słowacji.  Podstawą zabiegów leczniczych jest  wapniowo-siarkowa hipotoniczna woda termalna o temperaturze 28 - 52 st. Woda wydobywana jest z 9 źródeł z głębokości 1200-1500 m.Jej lecznicze działanie znane jest od dawna, pobudza układ immunologiczny, poprawia fu...

Bojnice Kupele - znane z siarkowo-wapiennych wód termalnych, położone są w środkowej Słowacji.  Podstawą zabiegów leczniczych jest  wapniowo-siarkowa hipotoniczna woda termalna o temperaturze 28 - 52 st. Woda wydobywana jest z 9 źródeł z głębokości 1200-1500 m.Jej lecznicze działanie znane jest od dawna, pobudza układ immunologiczny, poprawia funkcje tkanek, wpływa korzystnie na układ nerwowy a przede wszystkim działa leczniczo na układ ruchu.
Leczenie: reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skoliozy,  bóle stawowe , stany po urazach ortopedycznych, reumatoidalne zapalenie stawów i pochodne.Więcej

Bojnice Jest 2 ofert.

 • Hotele*** położone w centralnej części uzdrowiska, tuż przy zewnętrznych basenach termalnych na terenie parku. Przy hotelach parking. Podstawą zabiegów leczniczych jest  wapniowo-siarkowa hipotoniczna woda termalna o temperaturze 28 - 52 st. Bojnickie wody termalne mają dobroczynny a przede wszystkim leczniczy wpływ na organizm. Szeroka gama zabiegów: od kąpieli w wodzie termalnej , masaży po iniekcje gazowe zadowoli każdego kuracjusza.
  Wskazania i leczenie: reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skoliozy,  bóle stawowe, stany po urazach ortopedycznych, reumatoidalne zapalenie stawów i pochodne.

  Pobyt w dowolnych terminach, początek pobytu - niedziela.
  Dojazd własny.


  1 Recenzje
 • Hotel Lysec****  to nowoczesny, komfortowy hotel . Komfortowo urządzone pokoje 1 i 2-osobowe. Zabiegi , baseny termalne i wyżywienie w hotelu Mier - przejście wygodnym łącznikiem.  Na miejscu kawiarnia z pięknym widokiem na park, taras letni, parking. Podstawą zabiegów leczniczych jest  wapniowo-siarkowa hipotoniczna woda termalna o temperaturze 28 - 52 st.  Bojnickie wody termalne maja dobroczynny wpływ na organizm.

  Wskazania i leczenie: reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skoliozy,  bóle stawowe, stany po urazach ortopedycznych, reumatoidalne zapalenie stawów i pochodne.