Tatrzańska Łomnica

Tatrzańska Łomnica położona u  podnóża Wysokich Tatr, jest to miejsce bardzo popularne wśród turystów, narciarzy.
W okolicy znajdują się trasy odpowiednie również dla turystów rowerowych. W sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy są wyciągi, kolejki linowe, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności oraz różne inne atrakcje zimowe. Stok z Łomni...

Tatrzańska Łomnica położona u  podnóża Wysokich Tatr, jest to miejsce bardzo popularne wśród turystów, narciarzy.
W okolicy znajdują się trasy odpowiednie również dla turystów rowerowych. W sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy są wyciągi, kolejki linowe, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności oraz różne inne atrakcje zimowe. Stok z Łomnickiej Przełęczy przeznaczony jest dla wymagających narciarzy i należy do najlepszych terenów narciarskich w Wysokich Tatrach. Miłośnicy sportów zimowych będą zadowoleni również z naturalnego lodowiska i bardzo dobrze utrzymanych tras biegowych.

Więcej

Tatrzańska Łomnica Jest 1 oferta.

 • Hotel Titris*** znajduje się w cichej okolicy, niedaleko centrum Tatrzańskiej Łomnicy, w pobliżu ogrodu botanicznego z ekspozycją przyrody tatrzańskiej i muzeum Słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego. W sezonie letnim jest idealnym miejscem wypadowym na spacery wokół Tatrzańskiej Łomnicy i na wycieczki wysokogórskie.
  Hotel oferuje nowoczesne i komfortowo wyposażone apartamenty, pokoje jedno- i dwuosobowe z możliwością dostawki, wyposażone w łazienkę, WC, telefon, TV SAT, sejf i Internet. WiFi w ogólnodostępnych częściach hotelu. Bezpłatny, monitorowany parking bezpośrednio przy hotelu.

  Atrakcje dla gości

  • centrum AQUA Relax – świat wody i saun: basen, 36-metrowa zjeżdżalnia, atrakcje wodne, sauna sucha, bio sauna ziołowa, sauna parowa, masaże i okłady
  • bilard, tenis, wypożyczalnia sprzętu sportowego i gier towarzyskich
  • kącik dla dzieci
  • programy kulturalne i towarzyskie, imprezy towarzyskie, konferencje, szkolenia
  Zobacz też:

  Tatrzańska Łomnica Uran