Tatrzańska Łomnica

Tatrzańska Łomnica położona u  podnóża Wysokich Tatr, jest to miejsce bardzo popularne wśród turystów, narciarzy.
W okolicy znajdują się trasy odpowiednie również dla turystów rowerowych. W sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy są wyciągi, kolejki linowe, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności oraz różne inne atrakcje zimowe. Stok z Łomni...

Tatrzańska Łomnica położona u  podnóża Wysokich Tatr, jest to miejsce bardzo popularne wśród turystów, narciarzy.
W okolicy znajdują się trasy odpowiednie również dla turystów rowerowych. W sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy są wyciągi, kolejki linowe, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności oraz różne inne atrakcje zimowe. Stok z Łomnickiej Przełęczy przeznaczony jest dla wymagających narciarzy i należy do najlepszych terenów narciarskich w Wysokich Tatrach. Miłośnicy sportów zimowych będą zadowoleni również z naturalnego lodowiska i bardzo dobrze utrzymanych tras biegowych.

Więcej

Tatrzańska Łomnica Jest 2 ofert.

 • Hotel Titris*** znajduje się w cichej okolicy, niedaleko centrum Tatrzańskiej Łomnicy, w pobliżu ogrodu botanicznego z ekspozycją przyrody tatrzańskiej i muzeum Słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego. W sezonie letnim jest idealnym miejscem wypadowym na spacery wokół Tatrzańskiej Łomnicy i na wycieczki wysokogórskie.
  Hotel oferuje nowoczesne i komfortowo wyposażone apartamenty, pokoje jedno- i dwuosobowe z możliwością dostawki, wyposażone w łazienkę, WC, telefon, TV SAT, sejf i Internet. WiFi w ogólnodostępnych częściach hotelu. Bezpłatny, monitorowany parking bezpośrednio przy hotelu.

  Atrakcje dla gości

  • centrum AQUA Relax – świat wody i saun: basen, 36-metrowa zjeżdżalnia, atrakcje wodne, sauna sucha, bio sauna ziołowa, sauna parowa, masaże i okłady
  • bilard, tenis, wypożyczalnia sprzętu sportowego i gier towarzyskich
  • kącik dla dzieci
  • programy kulturalne i towarzyskie, imprezy towarzyskie, konferencje, szkolenia
  Zobacz też:

  Tatrzańska Łomnica Uran

 • Hotel  Uran położony w centrum Tatrzańskiej Łomnicy u podnóża Łomnicy. W pobliżu znajduje się muzeum Słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego i ogród botaniczny. W sezonie letnim to idealne miejsce  wypadowe na wycieczki wysokogórskie. 300 m od hotelu znajduje się stacja początkowa kabinowej kolejki linowej do Łomnickiego Stawu, z możliwością przesiadki na Łomnicę. W okolicy trasy odpowiednie dla turystów rowerowych.
  W zimie w pobliżu hotelu  do dyspozycji narciarzy najwyżej położona i najbardziej stroma  trasa zjazdowa na Słowacji. Trasą zjazdową o długości 6,5 km można zjechać z wysokości 2 196 m. n. p. m . przez Przełęcz Łomnicką do Tatrzańskiej Łomnicy (850 m n. p. m.).Do dyspozycji narciarzy są najnowocześniejsze kanapowe i kabinowe kolejki linowe. 

  Atrakcje
  • wellness URANIA: basen z atrakcjami wodnymi, basen dla dzieci, sauna sucha i parowa, masaże
  • tenis stołowy, bilard
  • kącik dziecięcy i plac zabaw
  • imprezy towarzyskie, konferencje, szkolenia

  Zobacz też:

  Tatrzańska Łomnica Titris